Výsledky - Biking

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Výsledky

UPHILL MTB Raková > 2012
Men 14-        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo      
 
1 105 Olszar Antoni Chimpanzee team 2001 POL 0:36:44  
2 106 Glac Tomasz Laliki 1999 POL 0:37:58 0:01:14 
3 177 Nieboras Mateusz Paluch Sport 1999 POL 0:39:06 0:02:22 
4 114 Vancel Pavol Rakova 1998 SVK 0:42:57 0:06:13 
 
Men 15-17        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo       
 
1 139 Heczko Filip TJ TŽ Třinec 1995 CZE 0:28:02  
2 112 Szewczyk Michał Belveder exclusiv 1996 POL 0:29:39 0:01:37 
3 153 Tochowicz Kasper Goleszów 1995 POL 0:31:24 0:03:22 
4 116 Fraštia Daniel Rajec 1995 SVK 0:36:17 0:08:15 
5 131 Oświecimski Wojciech OPONY-Serafinowski.pl 1995 POL 0:36:29 0:08:27 
6 115 Kufa Matej Čadca 1997 SVK 0:39:11 0:11:09 
7 136 Mikula Michal CK Biking Raková 1995 SVK 0:40:59 0:12:57 
 
Men 18-29        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo       
 
1 104 Mitręga Patryk Brenna 1984 POL 0:29:06  
2 135 Stańczak Marcin Katowice 1984 POL 0:30:30 0:01:24 
3 162 Sanetra Mateusz Alda MTB team 1989 POL 0:30:47 0:01:41 
4 144 Kovacik Martin Chevrolet ProCycling 1985 SVK 0:31:40 0:02:34 
5 120 Chromik Szymon Czechowice-Dziedzice 1988 POL 0:34:32 0:05:26 
6 161 Szkaradnik Sławomir Alda MTB team 1987 POL 0:36:21 0:07:15 
7 111 Švec Michal Village People Žilina 1986 SVK 0:37:19 0:08:13 
8 142 Jašík Marcel Čadca 1990 SVK 0:39:20 0:10:14 
9 151 Maslik Adam Rakova 1989 SVK 0:43:43 0:14:37 
10 143 Chrobák Lukáš Adroit.cz 1984 CZE 0:53:31 0:24:25 
 
Men 30-39        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo       
 
1 157 Pietrzyk Vratislav KaSK Vělopolí 1976 CZE 0:27:57  
2 149 Kubelka Karel Písek u Jablunkova 1975 CZE 0:28:57 0:01:00 
3 146 Gorzolka Jan Nýdek 1980 CZE 0:30:11 0:02:14 
4 156 Waloszek Vlastislav Chimpanzee team 1978 CZE 0:30:26 0:02:29 
5 103 Zelek Adam Cieszyn 1973 POL 0:30:52 0:02:55 
6 174 Bieryt Zbyszek Eclipse Bike Tires 1976 POL 0:31:31 0:03:34 
7 178 Nieboras Janusz Paluch Sport 1975 POL 0:31:43 0:03:46 
8 163 Krejza Aleš TJ TŽ Třinec 1977 CZE 0:34:18 0:06:21 
9 173 Juszczak Artur Jastrzębie-Zdrój 1977 POL 0:35:26 0:07:29 
10 141 Przybyla Martin Adroit.cz 1977 CZE 0:36:00 0:08:03 
11 102 Kłosok Adam Berkner Team 1979 POL 0:36:16 0:08:19 
12 175 Najdek Rastislav Rakova 1979 SVK 0:37:09 0:09:12 
13 167 Ostolski Łukasz TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE 1979 POL 0:37:53 0:09:56 
14 138 Wolski Roman Wisła 1981 POL 0:39:28 0:11:31 
15 101 Ďurina Anton Žilina 1978 SVK 0:40:39 0:12:42 
16 109 Jurzykowski Sławomir Ustroń 1975 POL 0:41:48 0:13:51 
17 126 Kolon Jacek Kobiór 1974 POL 0:46:46 0:18:49 
18 160 Štetiar Martin Čadca 1976 SVK 0:50:29 0:22:32 
19 137 Kamecki Tomasz Tomazi bike 1977 POL 1:06:41 0:38:44 
 
Men 40-49        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo       
 
1 118 Cichý Vlastimil Adroit.cz 1972 CZE 0:26:52  
2 119 Dovičič Robert Adroit.cz 1968 CZE 0:30:05 0:03:13 
3 107 Piątek Jacek Gryf Dębica 1965 POL 0:31:14 0:04:22 
4 108 Dutka Jacek Jasienica 1969 POL 0:32:04 0:05:12 
5 129 Serafinowski Piotr OPONY-Serafinowski.pl 1965 POL 0:33:48 0:06:56 
6 121 Legler Zbigniew Czechowice-Dziedzice 1964 POL 0:34:03 0:07:11 
7 170 Kamecki Stanisław TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE 1972 POL 0:35:39 0:08:47 
8 172 Cabuk Lubomír Kysucke Nove Mesto 1967 SVK 0:37:27 0:10:35 
9 168 Brycki Tomasz TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE 1971 POL 0:39:33 0:12:41 
10 133 Gaszczyk Roman Ustroń 1969 POL 0:39:47 0:12:55 
11 140 Heczko Bronislav TJ TŽ Třinec 1963 CZE 0:40:08 0:13:16 
12 165 Mičúch Peter Považská Bystrica 1963 SVK 0:41:35 0:14:43 
13 124 Wolny Wiesław Bielsko-Biała 1965 POL 0:44:57 0:18:05 
14 150 Oświecimski Jacek Ustroń 1966 CZE 0:46:10 0:19:18 
 
Men 50-59        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo     
 
1 130 Huba Czesław DAVEO PL 1956 POL 0:34:12  
2 113 Paulech Vladimir Rakova 1953 SVK 0:45:52 0:11:40 
3 155 Koleň Josef Rakova 1956 SVK 0:45:53 0:11:41 
4 154 Procner Henryk Wisła 1958 POL 0:48:22 0:14:10 
 
DNF        
 
 110 Klimczak Jerzy Ustroń 1959 POL   
 
Men 60+        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo    
  
1 123 Mierzyński Krzysztof Cieszyn 1948 POL 0:43:45  
2 147 Gorzolka Jan Nýdek 1952 CZE 0:46:00 0:02:15 
3 127 Wilczenski Józef Kobiór 1952 POL 0:46:34 0:02:49 
4 122 Salecki Józef Goleszów 1944 POL 0:51:30 0:07:45 
5 152 Šuška Anton Čadca 1949 SVK 0:52:05 0:08:20 
6 159 Matějov Pavel Turzovka 1945 SVK 0:54:16 0:10:31 
 
Women 20-        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup  číslo   
   
1 117 Herzyk Natalia brak 1998 POL 0:48:21  
2 169 Kamecka Wiktoria TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE 1999 POL 0:50:36 0:02:15 
Women 21-39        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo
      
1 134 Szczurek Katarzyna KKCiM SMOK Kraków 1980 POL 0:34:47  
2 158 Moskalová Ivana Čadca 1985 SVK 0:47:38 0:12:51 
3 132 Krężelok Iwona Ustroń 1975 POL 0:48:17 0:13:30 
4 145 Bracinikova Dáša Kysucke Nove Mesto 1983 SVK 0:55:15 0:20:28 
 
Women 40+        
 
Pořadí Startovní Jméno a příjmení Oddíl nebo bydliště Ročník Stát Celkový čas Odstup číslo   
   
1 128 Serafinowska Dorota OPONY-Serafinowski.pl 1968 POL 0:46:27  
2 171 Cabuková Martina Kysucke Nove Mesto 1971 SVK 0:47:40 0:01:13 
3 125 Wolny Ewa Ultra Beskid Sport 1966 POL 0:49:22 0:02:55 
4 164 Olszowska Elżbieta Łaziska Górne 1966 POL 0:52:16 0:05:49 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky